Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кул Студент Ранец Кој Се Одвојува Bookbag Бизнис Ранци Секојдневен Пешачење Daypack Хаити Знаме

Кул Студент Ранец Кој Се Одвојува Bookbag Бизнис Ранци Секојдневен Пешачење Daypack Хаити Знаме

DEN 1277.76
 

Производот е достапен
Достапност

Twill Ткаенина.Димензии : 16.1 H 12.4 x L x 5.1 W инчи за ранец,6.5 H 12.4 x L x 1.6 W инчи за crossbody торба .Тежина : 1.7 lb.Една посебна лаптоп zip оддел се одржи 15.6 Инчен Лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен и 13-Инчен Лаптоп.Таа има многу простор кој е совршен за вршење на таблет компјутер/лаптоп, облека, овошје и дневни потреби.Одлично за неврзан ден употреба и за студентите кои одат на училиште & колеџ.Модерен и супер кул.Совршен подарок за вас и вашиот пријател.Совршен за на училиште, бизнис патување, патување, и активности, како пешачење, кампување, качување, патуваат, велосипедизам и други спортови на отворено.Било какви проблеми контактирајте со нас во вашето слободно време, ние ќе се реши во рок од 24 часа.Мора да патуваат?Треба торба за вашето секојдневно се менуваат или за на училиште?Уморни од сметководствена повеќе рамо кеси за вашето работно место или канцеларијата, но загрижен е ранец нема да биде професионална?Не гледам понатаму.Оваа едноставна, солидна боја bookbag лаптоп патување бизнис ранец е направен за секој кој сака елегантен и софистициран начин да носат она што им треба, удобно, од место до место.Издржлив и силен уште уникатен и стилски рефлексивни, тоа е сигурно да се биде еден совршен ранец за секого.Нашите бои се модерни и ажурирани.Ова е совршено ранец за секоја прилика.

Кон својствата

Производи во категоријата