Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дедо Мраз Сина Светлина Bookbag Daybacks Студент Ранец за Патување Тинејџерски Девојки, Момчиња, Деца

Дедо Мраз Сина Светлина Bookbag Daybacks Студент Ранец за Патување Тинејџерски Девојки, Момчиња, Деца

DEN 1151.76
 

Производот е достапен
Достапност

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Студентот Ранец е Направен од Twill Ткаат и Ткаени Појас со Гласник Торба,на Лесни Секојдневен Стил Bookbag мора да се Вклопат на Вашите Деца.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Големината на Патување Daypack е 12.4(во) L×5.2(во) W×16.1(во) H со Crossbody Торба(12.4(во) L×1.6(во) W×6.5(во) H ).ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : на Училиште Торба има има Двојно Spacer,Едниот Содржи 4 Торби и 2 Пенкало Жлебови, Другите Содржи Компјутер Торба Вметнување (Помалку Од 15 Инчи) и Патент Торба.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : на Delicated Рамо Ранец е Одличен Подарок за Вас Деца,Вашето Дете може да ја Однесе на Училиште или Камп,Кога Патувате Велосипедизам тоа исто така може да биде Вашиот Најдобар Пријател.ГАРАНЦИЈА : Ако Квалитетот е во Проблем, Можете да Разменувате тоа за Слободни.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ако имате било каков проблем со производство, само ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги РЕШИ тоа за вас додека сте ЗАДОВОЛНИ!HULAHULA Бренд Нашата компанија е посветена на производство на висок квалитет на производи, и е отпечатен на delicated модели.Нашите производи се однесуваат на домаќинствата категорија и кожа предмети и така натаму. - ДИЗАЈН!Ако сте уморни од вашиот Ранец со здодевни дизајни, нашата компанија може да ви помогне да ДОДАДЕТЕ НЕКОИ РАЗЛИЧНИ нешто што сакате во вашиот живот.ќе може да МИ ДАДЕ СЛИКА и ќе Уживате во симпатична дизајн и unordinary отпечатоци на овој Рамо Daypack. - ГАРАНЦИЈА!Нашата компанија има голема доверба во нашите производи, но ако тоа е затоа што на квалитетот на самиот производ ве прави незадоволни, ние ќе го замени ви се сосема БЕСПЛАТНО. - ДЕЛИКАТНА!вие ги поседувате или да се даде некој како ПОДАРОК,на Bookbags ќе изненади кој сакате да биде изненаден. - Обрне внимание на бојата.Бидејќи надворешниот слој на овој производ треба да бидат произведени од страна на компјутерски печатење, компјутерот moniter различно од твое, па така не е мала разликата во бојата, Која е нормален феномен, освен за производство или проблеми со квалитетот.

Кон својствата

Производи во категоријата