Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Црна, Бела Plaid СТП Кожа Ранец Торба Колеџ Книга Торба Rucksack Секојдневен Daypacks за Жените Девојка

Црна, Бела Plaid СТП Кожа Ранец Торба Колеџ Книга Торба Rucksack Секојдневен Daypacks за Жените Девојка

DEN 1223.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.Големина : 10.5"(L) x 5"(W) x 12.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Тежина : 0.6±0.05 кг.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец.Уникатен дизајн : Топ размавта и магнетни тока затворање со внатрешна drawstring за поголема безбедност.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.5"/27cm; Ширина 5"/13cm; Висина 12.5"/32cm Структура : 1 * главната преграда; 1 * патент скриена преграда; 2 * отворете торбичка; 1 * назад патент џеб.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите.Магнетни отворање и затворање, горниот капак има силна адсорпција сила, двојно заклучување ремени, посигурни.Постојат две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне. -Дозволете мало мерење на отстапување за податоци. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.

Кон својствата

Производи во категоријата