Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Простор Ѕвезди и Планети Со Вселенски брод СТП Кожа Ранец Торба Колеџ Книга Торба Rucksack Секојдневен Daypacks за Жените Девојка

Простор Ѕвезди и Планети Со Вселенски брод СТП Кожа Ранец Торба Колеџ Книга Торба Rucksack Секојдневен Daypacks

DEN 1223.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.Големина : 10.5"(L) x 5"(W) x 12.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Тежина : 0.6±0.05 кг.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец.Уникатен дизајн : Топ размавта и магнетни тока затворање со внатрешна drawstring за поголема безбедност.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.5"/27cm; Ширина 5"/13cm; Висина 12.5"/32cm Структура : 1 * главната преграда; 1 * патент скриена преграда; 2 * отворете торбичка; 1 * назад патент џеб.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите.Магнетни отворање и затворање, горниот капак има силна адсорпција сила, двојно заклучување ремени, посигурни.Постојат две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне. -Дозволете мало мерење на отстапување за податоци. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.

Кон својствата

Производи во категоријата