Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Висок Сиера Ранци Mindie Ранец

Висок Сиера Ранци Mindie Ранец

DEN 1416.00
 

Производот е достапен
Достапност

Место чисти и твојата празна торба со мешавина на благ сапун 2015 сертификати.во / 33 L.ЛАПТОП и ТАБЛЕТ РАКАВ : Карактеристики целосно поместена Перница Зона лаптоп ракав што одговара на повеќето 17" лап-топ компјутери и Tech Spot ракав за вашиот таблет; двоен пристап до дигитална опрема го прави идеален за гејмер лаптоп ранец.ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ, ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ : Нуди лесен пристап до и, исто така, има неколку дополнителни џебови за сите ваши дополнителни предмети.Ова вклучува поместена мрежа рамо ремени, мрежа поместена задниот панел, како и бејл рачки за лесно носење.ПИЈАЛОЦИ ЏЕБ : Вклучува мрежа пијалаци џеб држи вашиот пијалок блиску на дофат на раката и ви помага да останете хидрирани.ГОЛЕМ ГЛАВНАТА ПРЕГРАДА со ОРГАНИЗАТОРОТ ЏЕБ : Карактеристики голем главната преграда дизајн со премиум организатор со повеќе џебови и клучните фоб заедно со zippered додаток џеб за да ги собере сите ваши потреби.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Телото Димензии : 19" x 13" x 8".Тежина : 2 кг.Направени од високо квалитетни материјали, оваа женска лаптоп ранец е изградена за да биде долга-трајни и издржливи без да се жртвува стил или удобност.Овој лаптоп туристички ранец за жени или мажи карактеристики посветен лаптоп ракав и таблет ракав.Оваа работа лаптоп ранец, исто така, има дополнителни џебови за повеќе складирање опција.Со својата премија за внатрешни работи организатор, ова патување лаптоп ранец за жените нуди повеќе џебови, клучен фоб, и од страна на пијалаци џеб.Ова училиште лаптоп ранец е поместена задниот панел и решетката рамо ремени да ги распределуваат тежина рамномерно и да го задржи твојот грб кул.

Кон својствата

Производи во категоријата