Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прашка Торба Мажите Кожа, На Градите Торба Crossbody Рамо Бизнис Ранец Отворено

Прашка Торба Мажите Кожа, На Градите Торба Crossbody Рамо Бизнис Ранец Отворено

DEN 890.64
 

Производот е достапен
Достапност

Патент затворање.BULLCAPTAIN Ретро Мажите Градите Пакет Повеќенаменски Ранец Crossbody Торба Браун.Пол : Мажи &Жени Мерка 1. Големина : 6.69x11.81x2.351inch (W*H*D) / 17x30x6cm (W*H*D) 2. Тежина : 0.4 KG 3. Материјал : Кожа. 4.Прилагодливи рамо, рака Структура - 1 Главниот патент џеб , може да се стави во вашиот телефон, паричник, клучеви итн. - 1 патент џеб во предни со магнетно копче, како и. - 1 патент џеб во задниот, лесно да пристапите до вашата слушалка. [Боја] : Кафеава.Ве молиме оставете малку боја разликата се должи на следење и светлина од светлината. [Димензија] : 6.69x11.81x2.351inch (W*H*D) / 17x30x6cm (W*H*D) ве Молиме овозможи 0.3"-0.9" во големина грешка поради прирачник за мерење.Надворешниот Материјал : Вистинска Кожа. [Структура] : Ова градите пакет со повеќе џебови.Се состои од еден zippered главниот торба, еден во предниот џеб и еден во задниот џеб на безбедно складирање и организација на вашите видиме, ipad mini, 10" таблета, поттикне, паричник, копчиња, ID картичка, кредитна картичка, мали закуски,книги и други мали лични предмети. [Карактеристики] : Две дупки за headphone надвор, обезбедува лесен пристап до слушалка користење.Можете да ја слушате вашата омилена музика во движење hands-free.Премиум кожа и висок квалитет на изградба со крои и запечатени шевовите за издржливост и класичен добар изглед.Стилски, мулти-функционален и практичен дизајн.Идеален за надворешна употреба спорт (пешачење, кампување, качување, велосипедизам и др.), и патување употреба.BULLCAPTAIN Ретро Мажите Дебаланс Градите Пакет Повеќенаменски Ранец Crossbody Торба Браун.Пол : Мажи &Жени Мерка 1. Големина : 6.69x11.81x2.351inch (W*H*D) / 17x30x6cm (W*H*D) 2. Тежина : 0.4 KG 3. Материјал : Кожа. 4.Прилагодливи рамо, рака Структура - 1 Главниот патент џеб , може да се стави во вашиот телефон, паричник, клучеви итн. - 1 патент џеб во предни со магнетно копче, како и. - 1 патент џеб во задниот, лесно да пристапите до вашата слушалка,копчиња, авио билети и др. - 1 патент за вашиот џеб картички или нешто слично. (Повеќе џебови внатре) Карактеристики : -Тоа може да се сместат чадор, приклучок за слушалки, слушалка, телефон и паричник, кредитна картичка, итн. -Секојдневен стил користат за : Работа,Училиште,Патување,Спорт,Пешачење,итн. -Најдобро Одговара : Комплименти различни стил фустан и чевли во појавување на бојата. -Најдобар подарок за вашиот татко,брат,дечко,сопруг и сите мажи.Забелешки 1. Ве молиме да се чува на суво место кога не е во употреба и Чистење со професионална кожа масло. 2. Ние и ветуваме најдобра услуга на клиентите.Ако имате било каков проблем во врска со објектот, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. (Преку ред ,можете да дознаете : КОНТАКТИРАЈТЕ со ПРОДАВАЧОТ) Ние ќе бидеме таму со вас.

Кон својствата

Производи во категоријата