Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Candie ' s Клои Флорални Ранец (Сино/Мулти)

Candie ' s Клои Флорални Ранец (Сино/Мулти)

DEN 478.80
 

Производот е достапен
Достапност

Drawstring затворање.Цветни шема. 13.25"H x 12"W x 7"D. се Справи со Врвот рачка : 3".Клипот Внатрешни работи : 2 лизга џебови & zip џеб.Платно, faux кожа.Оваа мода напред ранец со Бонбони се карактеризира со цветни мотиви.Во сина боја.

Кон својствата

Производи во категоријата