Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Шарени Броеви Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Шарени Броеви Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16
 

Производот е достапен
Достапност

Во внатрешноста на пакет : Еден ранец.Пространа отворање на е лесен за чување.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Направени во САД или Увезуваат.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, mountaineering ранец, слободно ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.09 инчи, висина : 40/15.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, и мулти-џеб дизајн кој може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, пелени, и од страна на патентите.02 инчи, ширина : 18 cm/7.

Кон својствата

Производи во категоријата