Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ТЕСТ HERSCHEL СНАБДУВАЊЕ Населбата Ранец,Една Големина,Црна

ТЕСТ HERSCHEL СНАБДУВАЊЕ Населбата Ранец,Една Големина,Црна

DEN 1823.76
 

Производот е достапен
Достапност

Најлон обвивка.Патент затворање.Произведени од страна HERSCHEL СНАБДУВАЊЕ.Еден сосема нов, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и/или со оригиналниот тагови спроведен.ТЕСТ HERSCHEL СНАБДУВАЊЕ Населбата Ранец.Класичен обновено ранец од наследство торба одлуки Herschel Снабдување Ко.со тешки ткаени полиестер школка; прилагодливи поместена рамо ремени; преголеми месинг zip куќишта; голем главната преграда наредени со Herschel е потпис шарени најлон; внатрешни еластична размавта џеб; мали медиуми џеб со кабелот порта; предниот џеб со zip затворање; stitched логото ознака детали.Мерки 13"W x 18"H x 5.5"D Од HERSCHEL СНАБДУВАЊЕ.

Кон својствата

Производи во категоријата