Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Packable Свитлива Ultralight Лесни Туристички Кампување Пешачење Отворено Спортски Водоотпорен Ранец Daypack Црна

Packable Свитлива Ultralight Лесни Туристички Кампување Пешачење Отворено Спортски Водоотпорен Ранец Daypack

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Количка & Лесни Минималистички Конструкција од јадрото.Ултра - лесни Еко торба.Ви заштедува простор, како што може да се носат насекаде, без потреба од посебен торбичка.Лесно да се огради и пакети во вашиот куфер, чанта или Багаж.Издржливи & Солза Отпорни Направени со висок квалитет на вода и солза отпорни специјално обложени Најлон материјали со метални патентите за безбедна тесни печат.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ на ЕКО БЕЗБЕДНО со 100% водоотпорни најлон мрежа торба пак како кожа не е поздравниот доказ и може да се оштетени во дождот додека нашите едноставни еко торба е безбедно да се користи во дожд или слаби врнежи од снег.Zippered затворање за max поддршка и 2 прегради со 2 шише за вода на сопствениците.ПРИЛАГОДЛИВИ рамо ремени и zippered затвори за интуитивен решение кое е идеален за трчање, пешачење, спорт, како и добивање на летот.Патување со удобност и леснотија како што може да се вклопи во оваа торба во горните за замрзнување.Еко-Торба од Суштинско значење Duffleis совршено решение за носење на вашиот багаж кога сте во движење.Превиткајте го во преносно пакет и кога сте подготвени, само флип внатре и надвор во торба за вашата фитнес опрема или еден еко-пријателски начин да се носат намирници.Со голема и мала преграда, Еко-Торба ви дава тони на земјата-пријателски опции за вршење на работи како што се книги, лап-топ компјутери или нешто друго што може да ги собереш во текот на денот.

Кон својствата

Производи во категоријата