Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Висок Сиера Dells Кањонот TSA Пријателски Ранец Меркур/Црна/Сјај

Висок Сиера Dells Кањонот TSA Пријателски Ранец Меркур/Црна/Сјај

DEN 1079.76
 

Производот е достапен
Достапност

ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Направен со авантура отпорни Хексадецимален Ripstop и 840 D висока абразија на платно, овој TSA ранец за патување обезбедува трајност дека е совршен, дури и за солиден патување.ДИЗАЈНИРАН ЗА ЛЕСНОТИЈАТА НА КОРИСТЕЊЕ : Дизајниран со повеќе земи рачки на сите страни направи патување лесно од секој агол, и дискретни багаж piggy-back рака и компресија ремени и airmesh ремени направени од премиум ЕВА пена.ПОВЕЌЕ за СКЛАДИРАЊЕ : Земете на било TSA линија со брзо да подготви лаптоп и таблет комората; го Зграби вашиот опрема на барање со пред zip организатор, руно-наредени брз пристап џеб, и голем главната преграда, како и дното проширување за складирање решенија.СОВРШЕН СОЛИДЕН ПАТУВАЊЕ : На daypack ранец доаѓа со двојна шише за вода џебови, па можете да trek повеќе отколку порано, како и вентилирани airmesh задниот панел за да се избегне мочуришта и мочуриште-назад.ЛЕСЕН ИЗБОР ЗА ПАТУВАЊА : Со дополнителни карактеристики за удобност и практичност, можете да потрошите дека долго-викенд кампување со пријателите и семејството, или се гради патот сите од себе.

Кон својствата

Производи во категоријата