Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Транс Планета Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Транс Планета Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16
 

Производот е достапен
Достапност

Ви благодариме за вашето разбирање.Ако сте го купиле нашите производи mummy торба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации, ние ќе бидеме во рок од 24 часа Внатре, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки да го користите, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е лесен, силен, издржлив, убава и модерен, со прилагодливи рака должина, удобно и стабилна.Направени во САД или Увезуваат.Печати на враќање превозот етикета.Пространа отворање на е лесен за чување.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.02 инчи, ширина : 18 cm/7.Тоа е лесно да се земе и се користи.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.Ве молиме проверете ги детален цртеж пред да го купат.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн, може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, влажни брише, пелени, монета purses, закуски, од страна на Патент, лесно да се преземе, повеќе лесен за употреба.Водоотпорен полиестер платно.Мултифункционален ранец, може да се користи како пелена торба, туристички ранец, mountaineering ранец, слободно ранец, лаптоп ранец, студија торба, особено погоден за млади мајки, погоден за канцеларија, центар, ресторан, туристички, спортски, салата, кампување, јога, итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија., да ги користите како празник Подароци се одлична идеја.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка.

Кон својствата

Производи во категоријата