Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Maaji Жените Ранец, Црна, OS

Maaji Жените Ранец, Црна, OS

DEN 1477.92
 

Производот е достапен
Достапност

Големи.Голем капацитет.Прилагодлив на рака.Краток рачки.Горниот патент.Голем,Голем капацитет,Прилагодливи на рака,Краток рачки,Горниот дел патент,Надворешниот џеб со патент,Поместена компјутер оддел,Печатени обвивка,Крути дното,Тешки ткаенина,Полиестер,Цветни печати,Мерења : 12" x 15" x 6" инчи.,Направен во Колумбија.,.

Кон својствата

Производи во категоријата