Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прашка Торби За Пешачење Ранци Градите Crossbody Daypack За Жените&Мажите Патување Велосипедизам Сончоглед Пеперутка Под Чадор

Прашка Торби За Пешачење Ранци Градите Crossbody Daypack За Жените&Мажите Патување Велосипедизам Сончоглед Пеперутка

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Прашка Торба : Стилски Прашка Секојдневен Торба Направен Од Лесен, Издржливи, Полиестер Квалитет Печатени Ткаенини.Добро Навремено Отпор, Цврсти И Издржливи.Crossbody Торба За Мажи И Жени : Висок Капацитет На Складирање.Две Големи Џебови На Предната Страна, Се Доволно Големи За Да Се Одржи Многу Објекти Како Што Се Ipad, Лаптоп, Книги, Облека, Камера, Медицински Итн.Еден Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот За Мали Вредни Предмети, Мобилен Телефон, Обични Слушалки, Мали Паричник, Итн.Градите Торба Има Drawstring Џеб На Страната За Чадор Или Кригла.Постои Внатрешна Zippered Организатор Џеб, Која Може Да Се Користи За Чување На Ранец И Исто Така Како Џеб.Удобно Прилагодливи Рамо Ремени : Ова Прашка Торба Е Лесен И Ергономски, Што Одговара на Вашето Тело Совршено И Нема ДА Влијаат на Вас Кога Ќе Работат.На Рамо Ремени Се Направени Од Shockproof И Дише Ткаенина За Да Се Намали Притисокот Врз Рамената.Прилагодливи Поместена Рамо Ремени Се Направи Овој Ранец Погоден За Повеќето Луѓе.Постојат Два Уво Токи На Дното На Торбата.Можете Да Изберете Лево Рамо Или Десно Рамо Според Вашата Навика.Мулти-Цел Прашка Градите Торба : Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба.Погоден За Повеќето Луѓе : Возрасни, Мажи Или Жени, Мајки, Девојки, Девојки, Колеџ Студентите, Тинејџерите, Канцеларијата На Работниците, Отворено Ентузијасти, Итн.Одлично За Патување, Вежби, Јога, Фитнес, Училиште Секојдневна Употреба, На Работа Или Како Бебе-Торба.Лесни Прашка Ранец Големина : 15.3 Инчи X 9.8 Инчи X 3.9 Инчи.Погоден За Повеќето Возрасни Лица.Голем Zippered Градите Џеб Да Се Одржи Многу Предмети.Ако Имате Било Какви Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас И Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа, Благодарение!.Сончогледово Пеперутка Под Капата На Главниот Џеб, Во Внатрешноста На Чување Џеб, Патент Затворање, Може Да Се Користи За Чување На Ранец, Но Исто Така И Како Џеб.Постојат Два Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб Во Задниот Дел На Рака.Прилагодливи Рамо, Рака Должина 23-45in.

Кон својствата

Производи во категоријата