Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
adidas Комунални Премиум Ранец, Црна/Соларни Жолта, Една Големина

adidas Комунални Премиум Ранец, Црна/Соларни Жолта, Една Големина

DEN 1800.00
 

Производот е достапен
Достапност

Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Доживотна гаранција - изградена на минатата.Повеќе џебовите ви даде многу простор за складирање.Два страна мрежа шише за вода џебови кои се вклопуваат и до 32 оз шишиња.Отстранлив торбичка за мал објект за складирање.Поместена рамо ремени за вкупно удобност.Оди таму каде што сакаме да одиме и да ги преземат овој сестран ранец заедно за возење.на adidas ранец се направени од издржлив ripstop и обезбедени со cinch затворање.на монтажни торбичка има мали предмети и придава на кеса со hummer клип.

Кон својствата

Производи во категоријата