Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

Mygreen Секојдневен Стил Лесни Платно Ранец Училиште Торба Патување Daypack

DEN 743.76
 

Производот е достапен
Достапност

Полиестер обвивка.Патент затворање.Училиште Торба Материјал : Висок квалитет и лесен платно,отпорен на вода.Девојки Ранец Големина на : 12*17.5*6 во (L*H*W) Нето Тежина : 1.3 lb, одговара на 15 инчен лаптоп.Висока јачина на звук платно Ранец со Симпатична флорални дизајн на предната страна, странични џебови.Прилагодливи рамо, рака, уникатен дизајн ремени се олесни притисокот на рамо, и перница со висока пропустливост материјал, никогаш не покривајте пот кога ќе го носат долго време.Има и моден дизајн, добар квалитет и секојдневен стил.Повик ранец е голема големина за тинејџерски девојки да се носат на.Тоа е голем ранец за секојдневен живот, исто така, совршен подарок за девојчиња.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, патување, запознавање, итн.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Кон својствата

Производи во категоријата