Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ZOMAKE Ултра Лесни Packable Ранец Мали Пешачење Daypack

ZOMAKE Ултра Лесни Packable Ранец Мали Пешачење Daypack

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Најлон. ★НЕОЧЕКУВАНО ЛЕСНА : Само за 0,6 килограми, што едвај се чувствуваат неговата тежина, можете лесно може да се свитка ранец во свој џеб за складирање, и дури кога ќе е потребно.Тежок ранец е доволно да се направи сте уморни, а да не зборуваме да се спакуваат нешто. ★ТКАЕНИНА НАДГРАДБА : Направена од отпорен на вода и издржливи најлон ткаенина, ние одбие да го користите ткаенини што ќе се скрши по неколку употреби.На патент е оптимизиран дизајн за да се намали ситуација на притискање, може да се повлече во две насоки непречено, и се повеќе издржливи. ★ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Овој ранец е 20 L на простор за складирање и мулти-оддел за дизајн, вклучувајќи ги и главните патент оддел, еден патент на предната џеб и два странични џебови.Голем капацитет ви помага лесно да ги организирате вашите потреби, како што се вода во шишиња, мобилни телефони, паричници, облека и така натаму. ★ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ : Тоа е удобно против кожата, прилагодливи и дише мрежа рамо ремени помогне во олеснување на стресот од рамото.Ти си зафатен работи за живот, и тоа е зафатен прави да се чувствуваме удобно. ★ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Ова големи ранци се совршени за внатрешна или надворешна активности.Работи за личност briefcase, тинејџер училиште торба и торба за лаптоп, ќе може да го користи за меѓународно патување, кампување, mountaineering, пешачење и во текот на ноќта патувања.Замислете дека ви се исполнат вашите добри пријатели за време на викендите да ги споделат убавините на животот и да се истражуваат на надворешниот свет, навистина треба лесен и удобен ранец во моментот за носење на вашиот багаж.ZOMAKE Packable Ранец Пешачење Daypack Спецификации : Тежина : 0.27 KG Капацитет : 20 литри Компактна Големина : x 6.7 6.7 инчи Одвиваат големина : 16.5 x 7.1 x 11,8 инчи Карактеристики : Направени со висок квалитет на вода и солза отпорни најлон материјал,со SBS метал патент и bartack процес.Главната џеб е доволно Голем да носите она што ви треба.Пакет-во џеб двојки како внатрешен џеб.Дише мрежа рамо ремени.Шише носителот на двете страни.Лесно да се прилагоди на должината и заклучување на цврсто.Надворешниот помали џеб одлична за брз пристап како водич книги и камера.Совршен за ден патувања,одмор,патување,ден скокање,училиште,кампување и шопинг,итн.Пакет се вклучени : 1 x ZOMAKE Packable Ранец.

Кон својствата

Производи во категоријата