Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тед Бејкер Мажите Rucksack, Lt-Зелена, Една Големина

Тед Бејкер Мажите Rucksack, Lt-Зелена, Една Големина

DEN 1550.40
 

Производот е достапен
Достапност

Свитлива ранец, хартија допир најлон, мала тежина.Рака тип : рамо, рака.Од почетокот Ted, има многу јасен, unswerving, да се фокусираат на квалитетот, внимание на детали и да се чудат смисла за хумор, толку многу во фактот дека првите продавници користи за да обезбеди перална за секоја кошула купени – нешто за што доби брзо расте бренд титулата 'Не се Обични Дизајнер Етикета'.Сè произведени под Ted Бејкер име има неговата личност, вткаена во неговата многу срце.

Кон својствата

Производи во категоријата