Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Eowpower 10pcs Месинг Солидна Тркалезни Прачки Струг Бар Акции 1/4 инчен Дијаметар од 4 инчи Должина

Eowpower 10pcs Месинг Солидна Тркалезни Прачки Струг Бар Акции 1/4 инчен Дијаметар од 4 инчи Должина

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : месинг.Боја : златна.Должина : 4 Инчен - Секој.Дијаметар : 1/4 Инчи.Ве молиме овозможи 0.01-0.03 mm грешка поради прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 10pcs месинг прачки Забелешка : ве Молиме овозможи 0.01-0.03 mm грешка поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Производи во категоријата