Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
9mm Месинг Род Месинг Круг Акции Солидна Месинг Прачки Струг Бар Акции Комплет 9mm/0.35 во Дијаметар 12 Инчи во Должина,C27400,2 КОМПЈУТЕРИ

9mm Месинг Род Месинг Круг Акции Солидна Месинг Прачки Струг Бар Акции Комплет 9mm/0.35 во Дијаметар 12 Инчи

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

МАЗНА ПОВРШИНА : Овие месинг прачки имаат мазна површина и се завиткани во професионални метал хартија за завиткување.Дури и долгорочно складирање, месинг прачки се светло како нови.ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА : 30cm/12 инчи во должина ,9 mm/0.35 инч во дијаметар.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа солидна месинг род е лесно да се намали, висока цврстина, висока цврстина и отпорност на корозија.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова месинг круг род е погодна за DIY занаети, дома декорација, телекомуникациски, инженеринг, образование, статични модели, итн.Најдобра Услуга-Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ако наидат на проблеми при користење на месинг прачки, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се препратат на нови една за вас или да ви даде целосна наплата.Предмет : 9 mm месинг rod Material : brass Color : gold Size : 30cm/12 инчи во должина ,9 mm/0.35 инчи во дијаметар Количина : 2 PCSProduct карактеристики : Одлични сечење, дупчење перформанси, висока цврстина, добри пластичност и силна отпорност на корозија.Апликации : Широко се користи во струг обработка,вратило џеб модели, минијатурни шахти, модел рамки, модел чамци, модел автомобили, DIY занаети, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата