Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HEALLILY 10pcs Круг Пластична Мрежа Платно Листови 17. 5cm Needlepoint Везови Празно Платно Листови Торба База Shaper Дното Лагер за DIY Предиво Изработката Поврзана Капчиња Проекти ?

HEALLILY 10pcs Круг Пластична Мрежа Платно Листови 17. 5cm Needlepoint Везови Празно Платно Листови Торба База

DEN 357.84
 

Производот е достапен
Достапност

Се создаде широк спектар на интересни проекти со овие пластични листови да направи големи подароци или keepsakes.Тие функција мазни рабови за дополнителна погодност и употребливост за DIY.Двете деца и возрасни ќе уживате во неговото користење на овие пластични листови да се направи украси, мали торби, coasters.Тоа исто така може да се користи во крос - бод за да ја покажете вашата работа, убав помошник за вас.Можете да DIY свој торба со овие предмети, исто така, може да DIY подароци на вашите пријатели.Опис Направени од високо - квалитетни пластични материјали, издржливи и безбедни за употреба.Тоа може да се користи за да сплетам чанти, купот на душеци и така натаму, и тоа може да се вежба вашата рацете на способност.Направи вашиот омилен рачно изработени дела.Добра изработка на детали, може да се користи за долго време.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 17. 50 X17. 50 X0. 10см/ 6. 88 X6. 88 X0. 04inch.- Тоа исто така може да се користи во крос - бод за да ја покажете вашата работа, убав помошник за вас.- Тие функција мазни рабови за дополнителна погодност и употребливост за DIY.- Се создаде широк спектар на интересни проекти со овие пластични листови да направи големи подароци или keepsakes.- Двете деца и возрасни ќе уживате во неговото користење на овие пластични листови да се направи украси, мали торби, coasters.- Можете да DIY свој торба со овие предмети, исто така, може да DIY подароци на вашите пријатели.- Боја : Бела.- Големина : 17. 5 X17. 5 X0. 1 CM.Пакет Вклучувајќи 10 x пластична мрежа листови.

Кон својствата

Производи во категоријата