Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Братучед DIY 5 Смета Уметник Гигант Пластични Крои Платно, 13.25X22, Бела

Братучед DIY 5 Смета Уметник Гигант Пластични Крои Платно, 13.25X22, Бела

DEN 217.92
 

Производот е достапен
Достапност

Високо квалитетни пластични изградба.Овие пластика се крои платна лесно може да се намали за да се обичај големина или форма во зависност од вашиот проект, ИЛИ може да се додадат заедно за да се создаде големи бази.Совршен за толку многу уметности и занаети проекти, вклучувајќи капчиња/плетење, везови, крос-бод, шиење, needlepoint и повеќе!. 5 Брои - 5 дупки на инч.Големина : 13.25 x 22 инчи.Високо квалитетни пластични изградба.Овие пластика се крои платна лесно може да се намали за да се обичај големина или форма во зависност од вашиот проект, ИЛИ може да се додадат заедно за да се создаде големи бази.Совршен за толку многу уметности и занаети проекти, вклучувајќи капчиња/плетење, везови, крос-бод, шиење, needlepoint и повеќе!.

Кон својствата

Производи во категоријата