Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Братучед DIY Пластични Крои Платно Форми 7 Брои 3 10/Pkg, Бела

Братучед DIY Пластични Крои Платно Форми 7 Брои 3 10/Pkg, Бела

DEN 200.88
 

Производот е достапен
Достапност

Високо квалитетни пластични изградба.Овие пластика се крои платна лесно може да се намали за да се обичај големина или форма во зависност од вашиот проект, ИЛИ може да се додадат заедно за да се создаде големи бази.Совршен за толку многу уметности и занаети проекти, вклучувајќи капчиња/плетење, везови, крос-бод, шиење, needlepoint и повеќе!. 7 Брои - 7 дупки на инч.Големина : 3 инчен Дијаметар.Високо квалитетни пластични изградба.Овие пластика се крои платна лесно може да се намали за да се обичај големина или форма во зависност од вашиот проект, ИЛИ може да се додадат заедно за да се создаде големи бази.Совршен за толку многу уметности и занаети проекти, вклучувајќи капчиња/плетење, везови, крос-бод, шиење, needlepoint и повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата