Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јасно Пластика Мрежа Платно Листови: 10pcs Круг Платно Мрежа Needlepoint Празни Пластични Платно за Везови Акрилик Предиво Изработката

Јасно Пластика Мрежа Платно Листови: 10pcs Круг Платно Мрежа Needlepoint Празни Пластични Платно за Везови Акрилик

DEN 414.96
 

Производот е достапен
Достапност

Мазна површина : лесно да се сечат во посакуваната големина или форма.Mesh пластичен прибор за шиење, лесно DIY боја coasters или вреќи.Одлична за правење на купот на мат, bookmarks (ознаки), ѕидни декорации и разни декоративни или занает проекти.Тоа содржи доволно мрежа пластични листови, па можете да ги споделите со вашите пријатели.Пластични листови се направени на премиум материјал, издржлив, не е лесно да се биде раскинат.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен мрежа пластични листови?Дали сте во потрага на еден здрав, мрежа пластични листови кои можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашата професионална мрежа пластични листови мораат да ги задоволат вашите потреби.најдобар избор за вас.Карактеристики - Материјал : Пластика - Size : 17. 50 X17. 50 X0. 10 cm 6. 88 X6. 88 X0. 04inch.Пакет Вклучувајќи 10 x пластична мрежа листови.

Кон својствата

Производи во категоријата