Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
8 Парчиња Јасно Пластика Мрежа Платно Листови (10 x 13.5 Инчни, 8 x 10 Инчен, 6 х 8 Инчен, 4 x 4 Инчи) со 9 Парчиња Големи Очи Крои Игли за Везови Занает

8 Парчиња Јасно Пластика Мрежа Платно Листови (10 x 13.5 Инчни, 8 x 10 Инчен, 6 х 8 Инчен, 4 x 4 Инчи) со 9

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува : оваа мрежа пластични платно листови комплет содржи 8 листови од јасно пластика платно мрежа со 9 големи-очи тапи игли, доволна количина за да ги задоволи вашите потреби за правење занает проекти.Димензија : јасно пластика платно мрежа вклучуваат 4 големини, 10 x 13.5 инчни, 8 x 10 инчен, 6 х 8 инчен, 4 x 4 инчи, 2 парчиња на секоја големина, 8 парчиња вкупниот; Големи-очи тапи игли вклучуваат 3 големини, 5.3 cm 6 cm и 7 cm, 3 парчиња на секоја големина, 9 парчиња вкупно, различни големина за везови платно занает употреба.Квалитетен материјал : пластични платно се направени на ЈП, квалитетни пластични и јасно, издржлив материјал се со прави и мазни рабови за дополнителна погодност и употребливост; Игла се изработени од квалитетни нерѓосувачки челик и ' рѓа отпорни, лесни да се справи и да го користите.Лесно да се намали : овие платно листови се меки и флексибилен, лесен за намалување на големина или форма сакате, мазна кроена дупки нема да финтата предиво или нишки, па можете да ги користите за да се направи многу рачно изработени проекти и занаети.Повеќенаменски : овие пластични мрежа листови се одлични за правење на букмарк ознаки, купот на мат, ткиво кутии, ѕидни декорации и разни декоративни или занает проекти, овозможи да се создаде широк спектар на интересни занаети со давање на целосна претстава на вашата креативност.Mesh пластични платно листови за полнење вклучувајќи 8 парчиња 4 големина јасно пластика платно листови и 9 парчиња 3 големина големи очи крои игли за везови пластични платно занает Широк апликации : Јасно мрежа пластични платно листови за полнење вклучувајќи јасно пластика платно и големи очи крои игли, одлична за правење на букмарк ознаки, купот на мат, ткиво кутии, ѕидни декорации и разни декоративни или занает проекти.Лесен за користење : пластични платно листови се меки и лесно да се намали во големина или форма сакате, да ви помогне да се создаде многу рачно изработени проекти и занаети.Спецификации : Боја : како на слики прикажани Материјал : Пластични платно : ЈП Игла : квалитетни нерѓосувачки челик Големина : Mesh пластични платно листови : 10 x 13.5 инчни, 8 x 10 инчен, 6 х 8 инчен, 4 x 4 инчен Големи-очи тапи игли : 5.3 cm 6 cm и 7 см Пакетот вклучува : 8 x Јасно пластика платно 9 x Големи-очи тапи игли Забелешка : ве Молиме чувајте ја подалеку од деца.

Кон својствата

Производи во категоријата