Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Darice Пластични Платно еден Брои 4.5 Кругови-10/Pkg Јасно

Darice Пластични Платно еден Брои 4.5 Кругови-10/Pkg Јасно

DEN 200.88
 

Производот е достапен
Достапност

Mesh пластични платно е круг во форма.Дупки Радијална од центарот на кругот.Платно за вработување 4.5 инчи Големина.Има 10 парчиња по пакет.Mesh пластични платно е круг во форма.Дупки Радијална од центарот на кругот.Платно за вработување 4.5 инчи големина.Има 10 парчиња по пакет.

Кон својствата

Производи во категоријата