Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Везана Платно,JUSTDOLIFE 12PCS Везана Платно Пеперутка Облик Пластични Платно Празно Платно за Занаети

Везана Платно,JUSTDOLIFE 12PCS Везана Платно Пеперутка Облик Пластични Платно Празно Платно за Занаети

DEN 544.56
 

Производот е достапен
Достапност

Да се создаде свој дизајн : да се Создаде широк спектар на интересни проекти со овие пластични платно форми за да направи големи подароци или keepsakes.Двете деца и возрасни ќе уживате во неговото користење на овие пластични платно да се направи симпатична украси, мали торби, детски играчки, bookmarks (ознаки), купот на мат, ткиво кутии, ѕидни декорации, украси или во било кој проект се бара единствен облик.Материјал : Изработени од пластичен материјал, издржлив и висок квалитет.Една Големина : S : Должина 11cm(4.33 во), M : Должина 14cm(5.51 во).Примена : Одлична за сите видови на везови, поврзана & капчиња проекти, шиење, крстот бод, предиво изработката, needlepoint, и разни декоративни или занает проекти.Лесно да се намали : На needlepoint празно платно е лесно да се сече со ножици(не се вклучени) да се прилагодите на големини или во форми што ви е потребно за вашите специфични проект.Боја : White Material : Plastic Single Големина : S : Должина 11cm(4.33 во), M : Должина 14cm(5.51 во)Пакетот Вклучува : 12 x Пластични canvas Note : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including12 x Пластични платно.

Кон својствата

Производи во категоријата