Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 ПАРЧИЊА Дрво Срцето Крстот Бод Празната Мрежа Платно Колекции Круг Форми Платно Комплет Листови Извезени на Занает Поврзана Алатки за Донесување Ознаки Купот на

10 ПАРЧИЊА Дрво Срцето Крстот Бод Празната Мрежа Платно Колекции Круг Форми Платно Комплет Листови Извезени

DEN 189.36
 

Производот е достапен
Достапност

Собата е празно мрежа платно совршен за да се направи првенство мат, placemat, Божиќ дрво декорација, градина украси, bookmarks (ознаки) или занает проекти.Користете подебел конец да се направи крст-бод, мали приврзоци да ги красат соба и автомобил.Избрани форма вклучуваат срце и рунда секој 5 компјутери, добро е да се сподели со друг.Срцето Големина : 7.63 x 6.96 см / 3 x 2.74 инчен; Круг Големина : 6.36 x 6.36 cm / x 2.5 2.5 инчи.Изработени од дрво, мал и лесен, еднократно.Дрво Празната Мрежа Платно дрво боја е понапредна од пластика.Дрво е полесен од пластика.Крстот-бод во боја или цртеж се добар изглед.Тоа е голема DIY проект за семејството дена со вашите деца.Детали за Пакување Материјали : Дрво Количина : 10 компјутери Боја : Дрво Срцето Големина : 7.63 x 6.96 см / 3 x 2.74 инчен Круг Големина : 6.36 x 6.36 cm / x 2.5 2.5 инчен Дебелина : 0.25 cm / 0.1 инч.

Кон својствата

Производи во категоријата