Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mesh Пластични Платно #10 - Правоаголник - 10-1/2 x 13-1/2 (12 Парчиња)

Mesh Пластични Платно 10 - Правоаголник - 10-1/2 x 13-1/2 (12 Парчиња)

DEN 600.00
 

Производот е достапен
Достапност

Јасно.Darice.DARICE-Пластични Платно.Одлична за правење на везана дома декор, детски играчки и многу повеќе!Овој пакет содржи дванаесет БР.10 јасно пластика платна (мерки 13-1/2x10-1/2inch).Произведено во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата