Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Philips PD9000/37 9-Инчен LCD екран Преносен DVD Плеер -Сребрена/Црна (Продолжува)

Philips PD9000/37 9-Инчен LCD екран Преносен DVD Плеер -Сребрена/Црна (Продолжува)

DEN 1198.80
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Уживајте во вашиот филмови во секое време, anyplace!На PD9000 преносни DVD плеер карактеристики 9" TFT LCD екран за вашиот голем гледање искуство.Можете да се занесе во до 5 часа на DVD/Div X/MPEG филмови, MP3-CD/CD музика и JPEG слики во движење.Репродукција формати Вклучуваат DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, dvd, SVCD, Div X, MPEG-4, MP3 и JPEG за флексибилни опции. 9 TFT-LCD widescreen display Обезбедува голем гледање област и претставува широк екран филмови во нивниот оригинален формат без сечење.Виртуелен опкружувачки звук го Прави да звучи како, иако задните звучници се присутни наместо само 2 предни звучници за во близина на сараунд ефект.Зум селектор ви Овозможува да се нула во акција за поблиску ја видите.Antishock систем го Штити играчот од штета за продолжи непречено репродукција.Пренослив дизајн 1-1/2 тенка за лесна преносливост во ранец или tote торба.Вграден-на полнење на батеријата За до 5 часа на време на репродукција.Она s Вклучени -Филипс 9 широк екран TFT-LCD екран Преносен DVD Плеер -Тенок далечински -AC/DC адаптер, адаптер за во автомобил -A/V кабел -Сопственик s manual.

Кон својствата

Производи во категоријата