Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
co2crea тежок Случај Замена за UEME / HDJUNTUNKOR 10.1 Преносни DVD Плеер CD Player

co2crea тежок Случај Замена за UEME / HDJUNTUNKOR 10.1 Преносни DVD Плеер CD Player

DEN 527.76
 

Производот е достапен
Достапност

co2crea Чување на Сметководствена Патување тежок Случај Торба замена за UEME HDJUNTUNKOR 10.1" Преносни DVD Плеер.Случајот е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Дополнителен Простор за Полнач, USB Кабел, Контролер и Автомобил Полнач.Материјал : ЕВА, Боја : Црна.За продажба е случај само (уред и додатоци не се вклучени).

Кон својствата

Производи во категоријата