Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CollectorMount DVD Планината Видео Игра, 45 Снимање и Blu-Ray Полица да Стојат и да Ѕид, Невидливи и Прилагодливи, 1 Пакет

CollectorMount DVD Планината Видео Игра, 45 Снимање и Blu-Ray Полица да Стојат и да Ѕид, Невидливи и Прилагодливи,

DEN 467.76
 

Производот е достапен
Достапност

Јасно пластика планината ви овозможува да ги покажат своите Двд, видео игри, Сино-Ray дискови и 45 евиденција без покривање на уметнички дела.Прилагодлив од 6.25" 9"; Има никакви предмети до 1" во дебелина.Две-во-едно дизајн ви овозможува да се откажам вашите колекционерски предмети на ѕидот или да ги прикаже на некоја полица.Три-чекор собранието го прави процесот брзо и лесно, така што да можат да поминуваат повеќе време на осмислувањето и помалку комплицирано инструкции.Одличен прилог на Стрип Планината, Албум Планината, CD Планината и Картичка Планината; Купат на големо и спаси.Вашиот филмови се дел од кој сте; некои помогна да дефинирате кој сте и други направи сонот на кој сакате да биде.Вашиот Двд-заслужуваат да бидат споделени и му се восхитувал.Дали сакате да се прикаже вашиот омилен филм на полица или на вашата целата колекција на ѕидот, нашите DVD Планината може да се справи со тоа.Вашите пријатели и гости ќе сакаат да гледаат вашиот филм колекција и да дознаат повеќе за тоа кои сте.Секој прилагодливи DVD Планината монтажа систем доаѓа со 2 загради големина 1" x 2" x 4.5" (9" во вкупна должина), 1 превоз гром & 1 прирабница нут (10/24 големина), и монтажа инструкции.Ѕид монтирање на хардвер не се вклучени.На транспарентен, ненаметлива дизајн привлекува сите внимание на вашиот Двд-а, што ги прави да изгледа како тие се плови надвор од ѕид или лебди во текот на полица.

Кон својствата

Производи во категоријата