Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
7 Инчен 2 DIN Quad-core Bluetooth Автомобил Играч Navigator Quad-core GPS Играч Автомобил MP5 Плеер за Android GPS Navigator Стерео Радио Играч

7 Инчен 2 DIN Quad-core Bluetooth Автомобил Играч Navigator Quad-core GPS Играч Автомобил MP5 Плеер за Android

DEN 1298.40
 

Производот е достапен
Достапност

Обратен слика функција, автоматски се јават префрлување, побезбедно возење.GPS позиционирање навигација, брзо пребарување, 3 D вистински пресек.Жариште WIFI конекција, лесен пристап до Интернет во секое време, насекаде.SF quad-core декодирање на чип, помоќен и побрз.Екран на допир за : поддршка огледало линк, Air Play информации. (Онлајн музика/слика/видео/филм/навигација за сите Андроид и системот телефони.Можете да ја допрете на овие програми на DVD екран за контрола на телефонот.) Пренослив, лесен дизајн, лесно да се носат и користат.Тоа е навистина добра вредност за парите, full touch навигацијата, лесно да го инсталирате, нема комплицирано tools.Четирите режими на репродукција, седум-боја светла, слободно да избере.Двоен систем на мобилен телефон за интерконекција, за Андроид двонасочна врска и за IOS еден начин проекција на екранот.Грижете се-Бесплатно Купување - Нашата Услуга тим стои цврсто зад нашите производи и ќе биде одговорен за сите квалитетни прашања.Ние сме посветени на обезбедување на подобро шопинг искуство за корисниците, било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Спецификација : Состојба : Сосема нов Материјал : ABS + алуминиум Боја : Црна Тип : За Android допир за навигација за Декодирање чип : SF Систем : Андроид големина на Екран : 7 инчи Екран резолуција : 1024*600 Мобилен телефон за интерконекција : За Android двонасочна /за IOS еден начин Радио чип : SI4731 Засилувач чип : TDA7388 Аудио фреквенција : FM 87.5 М-108 M СУМ 522 HZ-1620 HZ Радио бенд : FM1/FM2/FM3/AM1/AM2 GPS : Поддршка воланот контрола (оригинал автомобил) : Поддршка Копчето светлина : Седум-боја, светло режим на Play : USB/ПОМОШЕН/ТФ-картичка/Bluetooth 4.0 (лозинка 0000) USB интерфејс : Пред USB : читање, заден USB : прочитајте/поврзете рекордерот Обратен сликата : Поддршка (бара факултативна камера) Излезниот терминал : 2 канал, за аудио излез, 1 канал обратна текст, 1 канал видео влез, 2 каналот видео излез Мрежа : Поддршка за WIFI Аудио формат : MP3/WMA/WAV/FLAC Видео формат : RM/RMVB/AVI/MP4/MKV/3 GP Јазик : Кинески / English / Јапонски / германски / француски / италијански / португалски / шпански / корејски / руски / турски итн.Карактеристики : GPS навигација, WIFI мрежа, мобилен телефон за интерконекција, возење рекордер, обратен слика, воланот контрола, аудио и видео репродукција, FM радио, паметни Bluetooth, У диск репродукција, ПОМОШЕН репродукција, ТФ-картичка репродукција, репродукцијата на музика, седум-боја, осветлување, за Андроид системот , 7 инчен екран Пакет Листа : 1 * Host 1 * Power Кабел 1 * Прирачник за Корисникот 1 * GPS 4 * Инсталација Завртки 2 * Инсталација Железо Листови 1 * USB Кабел за Продолжување 1 * Видео и Аудио Кабел.

Кон својствата

Condition:
Brand new
Material:
ABS + aluminum alloy
Color:
Black
Type:
For Android touch navigation
Decoding chip:
MTK
System:
Android
Screen size:
7 inches
Screen resolution:
1024*600
Mobile phone interconnection:
For Android two-way /for IOS one-way
Radio chip:
SI4731
Amplifier chip:
TDA7388
Audio frequency:
FM 87.5M-108M AM 522HZ-1620HZ
Radio band:
FM1/FM2/FM3/AM1/AM2
GPS:
Support
Steering wheel control (original car):
Support
Button light:
Seven-color light
Play mode:
USB/AUX/TF card/Bluetooth 4.0 (password 0000)
USB interface:
Front USB
Reversing image:
Support (requires optional camera)
Output terminal:
2 channel audio output, 1 channel reverse input, 1 channel video input, 2 channel video output
Network:
Support WIFI
Audio format:
MP3/WMA/WAV/FLAC
Video format:
RM/RMVB/AVI/MP4/MKV/3GP
Language:
Chinese / English / Japanese / German / French / Italian / Portuguese / Spanish / Korean / Russian / Turkish, etc.
Features:
GPS navigation, WIFI network, mobile phone interconnection, driving recorder, reversing image, steering wheel control, audio and video playback, FM radio, smart Bluetooth, U disk playback, AUX playback, TF card playback, music playback, seven-color lighting, for Android system , 7 inch screen
Package List:
1 * Host :
1 * Power Cable :
1 * User Manual :
1 * GPS :
4 * Installation Screws :
2 * Installation Iron Sheets :
1 * USB Extension Cable :
1 * Video Audio Cable :

Производи во категоријата