Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мали Делови FSC38214CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка Големина, 2-1/4 Долго (Пакување од 50)

Мали Делови FSC38214CBZ Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 3/8-16 Нишка

DEN 385.44
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : челик.Тема големина : 3/8"-16. Должина : 2-1/4 инчи.Круг Цинк Позлатен Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, Ниско-Сила, 3/8"-16" Нишка Големина, 2-1/4" Долго (Пакување од 50).Fastcom Понудата е специјализирана во различни сврзувачки елементи кои се простираат низ електронски, транспорт, градежништво, комерцијални и воени индустрии.

Кон својствата

Производи во категоријата