Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
(1000pcs) 1/2-13X10 Превоз Завртки со Појавување на Хексадецимален Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван Бродови Слободни во САД

(1000pcs) 1/2-13X10 Превоз Завртки со Појавување на Хексадецимален Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн

DEN 400.80
 

Производот е достапен
Достапност

1/2"-13 X 10".Превоз Завртки со појавување на Хексадецимален Завртки, Полн Конец.Челик, Топло Натопи Поцинкуван. 1/2"-13 X 10", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Превоз Завртки со појавување на Хексадецимален Завртки, НИ Единици, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.

Кон својствата

Производи во категоријата