Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тешко да се Најде Fastener 014973231354 среден запад Превоз Болт, 3/8-16 X 5-1/2 во, Цинк Позлатен

Тешко да се Најде Fastener 014973231354 среден запад Превоз Болт, 3/8-16 X 5-1/2 во, Цинк Позлатен

DEN 1002.96
 

Производот е достапен
Достапност

Дијаметар : 3/8 Инчи.Должина : 5-1/2 Инчи.Материјал : Челик.Дијаметар : 3/8".Должина : 5-1/2 Инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Превоз.Среден запад Превоз Болт, 3/8-16 Конец, 5-1/2 во вкупна Должина, КООРДИНАТОР Конец, Цинк Позлатен.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Кон својствата

Производи во категоријата