Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YUDODO Хрчак Превозникот морско свинче Превозникот Торба за Мали Животни Шеќер Едрилица Торбичка Gerbil Еж Преносни Патување Превозникот Отворено Hangbag Летање Верверица

YUDODO Хрчак Превозникот морско свинче Превозникот Торба за Мали Животни Шеќер Едрилица Торбичка Gerbil Еж Преносни

DEN 503.52
 

Производот е достапен
Достапност

Големината и Применливи Миленичиња : L големина на YUDODO Хрчак превозникот е 10*6.3*7.1 инч, Погоден за превозникот помалку од 1 фунти само, како еж, хрчак, верверица, Шеќер Едрилица, Gerbil, папагал, стаорец и морско свинче итн мали животни.Дише и се Чувствуваат Безбедно : Речиси двесте вентилација дупки може да се направи вашиот мал животните да се чувствуваат поудобно.Во исто време, тоа може да се обезбеди добра чувство на сигурност за домашни миленици кои се плашат од светлината.Пренослив и Лесно да се Чисти : Овој мал животните превозникот е здрав и издржлив и може да се отстрани за чистење.Во исто време, тоа доаѓа со двојна намена дното плоча, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се чувствувате кул во лето и топло во зима.Употреба Предлог : мали животни превозникот има рамо, рака прикачена.Кога ќе одат надвор, можете да изберете да се носат со рака или употреба на рамо, рака за патување.Во исто време, ние ви препорачуваме да може да се стави некоја играчка или храна внатре, бидејќи хрчак како да се џвака преку пластична мрежа и eacape надвор.Пакет се Вклучени : 1*хрчак шеќер едрилица стаорец превозникот торба+1*рамо ремени+ 1*dual-цел дното плоча .Мали животни превозникот е направен од Оксфорд ткаенина.YUDODO хрчак превозникот е направен од високо-квалитетен материјал, дише и удобно, а можете да се истражуваат светот со вашето домашно милениче.

Кон својствата

Производи во категоријата