Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мали Животни Превозникот Торба морско свинче Превозникот Големи Димензии,Пренослива Торба со Рака за Еже Верверица Chinchilla (Надградена Верзија)

Мали Животни Превозникот Торба морско свинче Превозникот Големи Димензии,Пренослива Торба со Рака за Еже Верверица

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Подобрување на транспарентен прозорец : во Споредба со стариот модел, на транспарентен прозорец на оваа нова мали миленичиња торба не се одвои од дното на патент, која е полесно и побезбедно за домашни миленици да влегуваат и излегуваат.Надградба на рачка : оригиналната верзија на дршката е направен од мал дел од најлон крпа.Ова морско свинче превозникот се направени од издржлив големи големина на Оксфорд ткаенина, која е побезбедно и многу повеќе преносни и удобно.Големи Димензии : 10*12*10 инчи, помалку од 1 фунти превозникот само.Доволно голема за еже, хрчак, верверица, папагал, стаорец и морско свинче итн мали животни.Дише и Удобно : во Споредба со обичните превозникот, овој голем капацитет морско свинче торба има поголем внатрешен простор, со гризење-отпорни мрежа на страна и три вентилација дупки на предната страна, па вие не мора да се грижите за задушувачки вашето домашно милениче.Чисти & Преносни : перница е монтажни, лесно да се промени и да се мијат, превозникот е количка, и рамо, рака е монтажни, што го прави лесно да патуваат.Мали Животни Превозникот Торба морско свинче Превозникот Големи Димензии,Пренослива Торба со Рака за Еже Верверица Chinchilla (Надградена Верзија).

Кон својствата

Производи во категоријата