Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мали Животни Превозникот Торба, Преносни морско свинче Патување Превозникот Кафез за 2, Хрчак Кафез, Птица Стаорец морско свинче Верверица Превозникот

Мали Животни Превозникот Торба, Преносни морско свинче Патување Превозникот Кафез за 2, Хрчак Кафез, Птица Стаорец

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

❤【ДИМЕНЗИЈА】10*12*10 инчи, помалку од 1 фунти превозникот само.Големина е повеќе како Mac Book Air и доволно голема за еже, хрчак, верверица, папагал, желка, стаорец и морско свинче итн мали животни. ❤【ЈАСНО ПРОЗОРЕЦ ДИЗАЈН】Уникатен транспарентен преден прозорец дизајн, домашни миленици, сакал да го задржи за затворање на очите на околината, Јасно ветробранското стакло го прави тоа дојде точно дека мали животни се во можност да види сè во внатрешноста на превозникот торба. ❤【ОДЛИЧНА ВЕНТИЛАЦИЈА ДИЗАЈН】3 големи вентилација дупки (дијаметар е 0.75") пред и дополнителни две анти-залак мрежа windows на двете страни, со што се обезбедува свеж воздух и струење за крзно-децата. ❤【ФУНКЦИОНАЛНА】Овој мал aminals carring торба вклучува еден пренослив поддршка мат кои можат да се исчистат со рака или со машина, лесен за чистење.Целиот превозникот торба е расклопна да биде 2"дебела само. 3 бои (зелени/црна/розова) боја опции за да се приспособат на различни родови треба.Или носат со врвот рачка или рамо ремени се функционални.Добро изграден и е направен од 600 D Оксфорд ткаенина;. ❤【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】се Придржуваат до 's политика на враќање и 1-годишна гаранција за враќање без причина.Добро за домашни миленици во мали димензии, како еж, морско свинче, верверица, папагал, стаорец, брада змеј, хрчак, итн, и се уште го остави пространа соба за крзно-деца да се сврти околу себе.Јасно прозорец во предниот за домашно милениче да се провери околина. 3 пропустливи дупки да карактеристика вентилација и лесно да се хранат закуски преку дупки. 1 страна џеб за складирање. 2 страни се направени на залак доказ пластична мрежа.Отстранлив мека перат мат и прилагодливи рамо, рака се вклучени. 3 пропустливи дупки во предниот дел.Јасно Пластика Прозорец.Страна џеб.Залак доказ пластична мрежа.Рака Носат (рачка).Рамото Носат (рамо, рака). 3 пропустливи дупки во предниот дел.Јасно Пластика Прозорец.Страна џеб.Залак доказ пластична мрежа.Рака Носат (рачка).Рамото Носат (рамо, рака). 3 пропустливи дупки во предниот дел.Јасно Пластика Прозорец.Страна џеб.Залак доказ пластична мрежа.Рака Носат (рачка).Рамото Носат (рамо, рака). 10 x 10 x 12 инчи.Одговара На Големината 7 Кошарка.Помалку од 1 фунти, лесни. 1 x мали животни превозникот. 1 x мека отстранлив мат (мие). 1 x рамо, рака (прилагодливи).Добро за домашни миленици во мали димензии, како еж, морско свинче, верверица, папагал, стаорец, брада змеј, хрчак, итн, и се уште го остави пространа соба за крзно-деца да се сврти inside Clear прозорец во предниот за домашно милениче да се провери surroundings3 пропустливи дупки да карактеристика вентилација и лесно да се хранат закуски преку holes1 страна џеб за storage2 страни се направени на залак доказ пластични mesh A отстранлив мека перат мат и прилагодливи рамо, рака се вклучени. 1 x мали животни carrier1 x мека отстранлив мат (мие)1 x рамо, рака (прилагодливи).

Кон својствата

Производи во категоријата