Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бел Синтетички Цените Етикети за да се вклопи Монарх 1138 Pricers. 8 Ролни со 1 Бесплатно во Ink Roller.

Бел Синтетички Цените Етикети за да се вклопи Монарх 1138 Pricers. 8 Ролни со 1 Бесплатно во Ink Roller.

DEN 1528.80
 

Производот е достапен
Достапност

Постојана Надворешна Лепило.Премиум Бел Синтетички "Отворен" Етикета Акции.Обезбедени 1,750 Labels по тркалаат, 8 ролни. 14,000 Labels Вкупно. 1 Ink Roller Вклучени.Пена Ролери е Вистински Принц Бренд.Етикети се Генерички, Монарх Компатибилен Етикети, и е произведен од страна на Avery Dennison.Бел Синтетички Цените Етикети за да се вклопи Монарх 1138 Pricers мерка 25/32" (19mm) широк x 21/32" (12mm) високи и се со општа намена лепило погоден за повеќето предмети.Цените labels доаѓаат спакувани со 1750 етикети на секој тркалаат.

Кон својствата

Производи во категоријата