Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 Парчиња! 16 Тврдо Притисни Метла Главата со Сини Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Тавата . Домаќинство Метла За Чистење Метла Патио Метла Отворено Метл?

10 Парчиња! 16 Тврдо Притисни Метла Главата со Сини Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Тавата . Домаќинство

DEN 16271.52
 

Производот е достапен
Достапност

На Wooow Метла од е дизајниран да се направи кат убедливо перформанси поефикасно од порано.Нашите метла може да се користи на сите затворен тешко подни површини, додека гума браници ќе помогне да се спречи оштетување на мебел.МУЛТИ-ПОВРШИНА : Со оваа метла, можете лесно чистење на вашиот дом, кујна, спална соба.Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.Ќе имаат лесен искуство.Можете лесно може да се постигне под кујната кабинети и заедно сите baseboards со Wooow метла за оптимално чистење.ЛЕСНО да ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Каже збогум на кои плакарот полн со метли, џогерите, четки, и на сите други cleaning tool сте собрани во текот на годините.Одлично за внатрешна и надворешна употреба.РАЗНОВРСНА : Ова директно метла главата е идеален за чистење тврдо дрво подови и други мазни површини.Чувајте ги вашите чистење простор од станување плакарот катастрофа со ограничување на бројот на чистење рачки е потребно да се чисти вашиот дом или работниот простор.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : За нас, подобро значи повисок квалитет, пофини изработка и посветеност да внимателен дизајн.Нашите производи се направени за да трае!Ние сме горди на нашите фината изработка, внимателен дизајн и висок квалитет.Долго-траен Квалитет Сите наши производи се направени за да биде последен, и ние назад за нив со доживотна гаранција, па можете да остатокот увери вашиот чистење алатки, ќе бидат ефикасни за годините што доаѓаат.За нас, подобро значи повисок квалитет, пофини изработка и посветеност да внимателен дизајн.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.Сигурен Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Димензии : Item Должина Од 16 Инчи Објект Наежвам Материјал Полипропилен Наежвам Трим 4 1/2 Инчи Објект Сина Боја Карактеристики BPA Free Тип Метла Глави.

Кон својствата

Производи во категоријата