Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
СЕЈМОР среден запад Синтетички Областа Влечете Метла, 48 Издржам Лице

СЕЈМОР среден запад Синтетички Областа Влечете Метла, 48 Издржам Лице

DEN 16267.20
 

Производот е достапен
Достапност

name" : "Подот Алатка Тип : Метла Главата и да се Справи.Метла Стил : Push Метла.Понесете Лице : 48".Трим Должина : 3-1/2".Основни Наежвам Материјал : Синтетички.Спецификација : name" : "Подот Алатка Тип : Метла Главата и Handle Broom Стил : Push Broom Sweep Лице : 48"Трим Должина : 3-1/2"Основни Наежвам Материјал : Synthetic Specific Наежвам Материјал : Polypropylene Color Кодирање Систем : No Broom Рачка Материјал : Aluminum Broom се Справи со Дијаметар : 1"Метла се Справи со Должина : 46"Метла се Справи со Боја : Silver Broom Блок Материјал : Metal Block Големина : 84"Метла Тип на Врска : Топ-On Features : (3) Наежвам Rows Item : Поле Влечете Метла".

Кон својствата

Производи во категоријата