Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
10 Парчиња! 16 Тврдо Притисни Метла Главата со Сини Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Надвор Метла Метла Отворено Чистење Алатки за Чистење со Четка Патио ?

10 Парчиња! 16 Тврдо Притисни Метла Главата со Сини Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Надвор Метла

DEN 628.80
 

Производот е достапен
Достапност

СИЛНА ИЗВЕДБА - нашата надворешна метла има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услугата, но, исто така, е изграден да го издржат и абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќајни гранки.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - специјално создадени метла содржи повеќе влакна по блок за да се фати повеќе остатоци со секој удар, максимизирање на време и напор.улица метла е можност да се отстранат 40% повеќе остатоци со секој замав од други метла дизајни.Совршена големина за најголемата чистење на задачи.КВАЛИТЕТОТ MATERS - улица метла со рачка овозможи брзо и ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.Силна чистење способност.Дали вие треба да ги собереш мали прашина и остатоци или понесете големи остатоци на нерамни површини, оваа метла е одлична алатка за работа!.УДОБНОСТ - нашите метла за надвор беа создадени за вашата удобност.Секој отворено патио метла лесно да се постигне и чисти во аглите и заедно ѕидови за брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Ние сме 100% сигурни во нашите itmes.Гарантиран Квалитет Од 1973 година, ние сме биле производство на автентични рачно изработени метли на извонреден квалитет.Работата почна со млади Мојсеј работи заедно со неговиот татко.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Димензии : Должина Од 16 Инчи Наежвам Материјал Полипропилен Наежвам Трим 4 1/2 Инчи Сина Боја Карактеристики BPA Free Тип Метла Глави.

Кон својствата

Производи во категоријата