Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mepra AZB1026CA1137 Caccia Oro Нерон Путер Нож, [Пакет на 12], 16.9 cm, Сребрен Финиш, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB1026CA1137 Caccia Oro Нерон Путер Нож, [Пакет на 12], 16.9 cm, Сребрен Финиш, машина за миење Садови

DEN 19862.64
 

Производот е достапен
Достапност

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Caccia flatware колекција од Mepra е уникатен стил на прибор за јадење и служат прибор, ексклузивно дизајниран во Италија од страна на Mepra дизајнери.Направи стил изјава на вашата маса со сложени дизајни, вешто рака-насликани со електронски ласер engravers со истиот вештини користат од страна на античките мајстори.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' Рѓосувачки Челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ПУТЕР НОЖ : на Располагање во сет од 12 Caccia путер нож е 16.9 cm долги и е изработен од Нерѓосувачки Челик со Полиран Црн финиш.Тој е дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.Достапни во сет од 12 Caccia путер нож е 16.9 cm долги и е изработен од Нерѓосувачки Челик со Полиран Црн финиш.Тој е дизајниран за употреба додека јадење и се користи од страна на хотели, ресторани и угостителски дејности.На Caccia flatware колекција од Mepra е уникатен стил на прибор за јадење и служат прибор, ексклузивно дизајниран во Италија од страна на Mepra дизајнери.Направи стил изјава на вашата маса со сложени дизајни, вешто рака-насликани со електронски ласер engravers со истиот вештини користат од страна на античките мајстори.Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Кон својствата

Производи во категоријата