Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Летало со 4K HD Камера за Дете Возрасни, Ultralight & Свитлива Летало Quadcopter, Професионални Летало со 4k HD FPV Камера, Количка за WiFi Далечински Управувач за Избегнување Rc Хелик?

Летало со 4K HD Камера за Дете Возрасни, Ultralight & Свитлива Летало Quadcopter, Професионални Летало со 4k

DEN 1019.76
 

Производот е достапен
Достапност

✈【Wi Fi FPV Летало & HD Камера】Свитлива летало опремени со 4 K камерата можете да правите фотографии и видеа.Вие сте во можност да се види реално време во прво лице-поглед на Стан со Wi Fi пренос.Видеа и слики се автоматски зачувани во вашиот телефон, можете да ги споделите на вашата социјална медиумите во секое време. ✈【Пречка Избегнување Функција】На летало има свој пречка избегнување функција (три еднострани инфраред пречка избегнување).Трупот може да се препознае околните пречки во 360 °, се избегнат пречките и да се намали летање на пречки предизвикани од оперативните проблеми, и за реализација на автоматско пречка избегнување. ✈【Функција】Горе / долу, напред / назад, лево / десно се претвори, од страна на лет, LED светло, 4 K камера, едно копче да ги тргнеме / land / врати, надморска височина се одржи на владата, без глава режим, Wi Fi FPV, 3 D флип и 2.4 GHz контрола на фреквенција. ✈【Лесно да се Контролира со】Летало со камерата е погодна за деца и почетници.Притиснете на "Едно Копче Старт/Слетување" копчето, летало ќе полетување или слетување автоматски.Надморска височина се Одржи може да се задржи на летало камера на одредена висина, што го прави camere летало за деца лесно да правите фотографии или видео.Обезглавени режим и 3-брзина режими помогне на почетници да се најде соодветен начин и напредни кога квалификувани. ✈【Мултифункционален & Додај Забавно да Летаат】FPV летало може да се изврши 360° ротација и круг летаат што го прави летаат повеќе атрактивни.Можете да дефинирате точно летање правецот на Стан мапата, носи спектакуларен летачки искуства.Голема најдобри летало играчка подарок за почетници.

Кон својствата

Производи во категоријата