Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Летање Orb, Мини Летање Топката Летало Изградена-во RGB LED Фабрика 360° Ротирачки НЛО, Свет Форма Магија Контролер Магија Летање Играчки за Деца, Возрасни, Отворен и Затв

Летање Orb, Мини Летање Топката Летало Изградена-во RGB LED Фабрика 360° Ротирачки НЛО, Свет Форма Магија Контролер

DEN 768.00
 

Производот е достапен
Достапност

Што е приложена полнење преку USB кабел може да се поврзани со некоја моќ банка, лаптоп, телефонски адаптер, автомобил полнач, итн.Тоа ви овозможува да летаат подолго, оди понатаму и да ја задржи добрата пати се случува.Држете the Flying Orb (хоризонтална и вертикална земјата) со едната рака и навалување тоа 15° 45° до горниот лев или горниот десен.Замав Летање Orb со вашиот зглоб, и ветрот ножот ќе почне да се врти.Лесни, флексибилни и допирни летање играчки, не се ограничени од просторот,и може да се игра лесно во затворени простории или на отворено.Производ Parameter Battery живот : 8-10 min Charging време : Околу 25 min Suitable за возраст Над 6 години. 【Безбедно и Пренослив Дизајн】 На Летање Orb е reimagined свет форма за деца сферични дизајн и заштитна обвивка значи тоа е сосема безбедно да го дофати со рацете.Притиснете го копчето еднаш, Летање Orb ќе престане да работи.Вклучете го копчето и држете го Летање Orb нагоре, а потоа едноставно го тресат за да започнете.

Кон својствата

Производи во категоријата