Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CYQAQ Мини Летало со 4K HD Двојно Камера, WiFi FPV РК Свитлива Quadcopter, 45 Минути Лет Време, надморска Височина Чекање, 3D Флипс, Едно Копче Старт, Гест Контрола, Деца Подарок Игра

CYQAQ Мини Летало со 4K HD Двојно Камера, WiFi FPV РК Свитлива Quadcopter, 45 Минути Лет Време, надморска Височина

DEN 2399.76
 

Производот е достапен
Достапност

[HD Слики и Видеа во Живо]Летало опремени со 4 K HD двојно камера за да се подобри воздушни фотографии и видео записи; со FPV пренос, може да се види на небото од еден видео во живо храна преку паметен телефон стан. [Најдобри Летало Играчка за Деца]Летало е магично едноставна, само притиснете на Едно Копче Старт/Слетување копчето за да започне лета, надморска Височина се одржи може да се задржи на летало на одредена висина, што го прави толку лесно да се контролира и да се земе висок квалитет на снимка. [Повеќе Забава Режими]Притискање на копчето за да се изврши импресивен 3 D Флип.Цртеж на летање се разбира на вашиот паметен телефон, на летало ќе летаат соодветно на тоа, додадете забава на вашиот лет.На сите начини ќе ви понуди специјални и возбудливо искуство. [Количка за Дизајн 3 моќни батерии кои ја поддржуваат до 45mins, полнење безбедно, и летаат подолго.Така што ќе можете да уживате долго време на летање забава. [Мобилен Телефон Контрола една клучна полетување, една клучна слетување, подемот и падот, напред и назад, лево и десната страна на летање, вртење, обезглавени режим, гест фотографија, видео-снимка, обезглавени режим, итни стоп, траекторијата на летот, гравитацијата сензори, автоматски photo Description : Материјал : ABS пластика и електронски components Color : црна/сива white Camera : 4 K двојна camera Gyroscope : 6 axis Frequency : 2.4 GChannel : 4 CHBattery : 3.7 V 1000 MAH литиум батерија (вклучени)Предавателот моќ : 3 x AA батерии (не се вклучени)Предавателот режимот на Чекање 2 (лево гас)на Лет време : 45 минути, батеријата*3 Charging време : 60 minutes RC растојание : 150m FPV : Wi Fi Resolution : 1080 P, 4 KCamera агол : 90°Quadcopter големина : 27x22.5x5cm (проширена)Пакет се Вклучени : 1 x drone1 x далечински control3 x battery1 x USB полнење cable4 x резервни blades4 x заштитна covers1 x manua.

Кон својствата

Производи во категоријата