Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
IDS Дома 1080P WiFi FPV РК Летало 3-axis Gimbal - Црна

IDS Дома 1080P WiFi FPV РК Летало 3-axis Gimbal - Црна

DEN 6655.92
 

Производот е достапен
Достапност

Паметни се врати функции за безбеден лет : едно копче се врати, не успеваат контрола на автоматски врати, низок напон авто се врати.Многу паметни начини да го користите : показните точки, околу, по, без глава режим.Надморска височина се одржи на двоен систем за позиционирање (GPS обезбедува добра стабилност.General Type : Brushless FPV Трки Quadcopter Карактеристики : 5.8 G FPV,Камера Функции : 360 степени Опкружуваат,Воздухот Прес Височина на Чекање,Автоматски Врати,Камера,Пропадне-безбедно,Напред/назад,FPV,Обезглавени Режим,Жешка Точка Следново,Ниска-напон Заштита,Допрете за да Летаат,Свртете лево/десно,Горе/долу,Wi Fi Конекција Вграден Жиро : 6 Оската Жиро Ниво : Почетно Level Connectivity Remote Контрола : 2.4 GHz Безжична Далечински Управувач Канал : 4-Радио Канали Режим : Режим 2 (Лево-страна Гас),Wi Fi СТАН Компатибилен со Дополнителни Gimbal : No Battery Battery : 11.1 V 2200m Ah Li Po Летање Време : 8-12mins Време на Полнење. : 200 - 230mins Dimension и Weight Package тежина : 2.2000 кг Производ големина (L x W x H) : 25.00 x 25.00 x 22.00 cm / 9.84 x 9.84 x 8.66 инчи Пакет големина (L x W x H) : 34.00 x 17.50 x 34.00 cm / 13.39 x 6.89 x 13.39 inches Package Contents Package Содржина : 1 x RC Летало ( Со Батерија ), 1 x Далечински Управувач, 1 x англиски јазик Прирачник, 1 x ЕУ Приклучок за Полнач, 1 x Рамнотежа Полнач, 1 x Мобилен Телефон Носителот 1 x Алатка.

Кон својствата

Производи во категоријата