Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ODETOJOY Quilling Ленти 5mm Paper Quilling Поставите Солидна Боја Ѕвезда Оригами Хартија DIY Рака Занаети Единствена Боја на Quilling Хартија Filigee Ленти (Кралско Сино)

ODETOJOY Quilling Ленти 5mm Paper Quilling Поставите Солидна Боја Ѕвезда Оригами Хартија DIY Рака Занаети Единствена

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

Quilling ленти 5mm бела зелена сина, кафена црна, жолта црвена според вашиот cohice.Quilling хартија ленти должина – 52 см, ширина-5мм 120 PCS.Лесно криви-овие хартиени ленти се меки, лесно да се ткаат во многу модели.Наставниците бараат ефективни опција за уметности и занаети проекти, не гледам подалеку!Студентите ќе љубов споделување на нивните идеи и дизајни и работат заедно за да заврши поголеми проекти.Можете да ги користите quilling уметност да ги красат вашата училница,продавница,свадба,забава,одмор декорација, може да биде фиксиран на плафон,ѕид,капка светлина,прозорец и така натаму.Опис на Материјалот : 120g висок квалитет quilling хартија со светли и долго трае бои, тоа е лесно да се направи труд за проектот додека цврсти доволно да се издвоите Сите 120 paper quilling ленти се во 1 пакет. 120 ленти солидна боја ленти, многу корисно за почетници Секој paper quilling ленти е 54cm должина,прибл. 21.2 инч.Четири widthes достапни 5мм со боја црна, бела сина, кафена и зелена црвена 5mm (прибл. 0.2 инчи), многу популарна.широко се користи во quilling картички и рамка на вештини За ODETOJOY Добредојдени!Ви благодариме за посетата на ODETOJOY, каде што ќе најдете илјадници производи кои ги нуди во неверојатна големопродажните цени.А брз поглед наоколу нашата продавница ќе ги открие нашите голем спектар на првата стапка на стоки, се тие накит, играчки, quilling занаети или спортска опрема и така натаму.Нашата Приказна ODETOJOY, Ода на радоста.Ние се стремиме да се обезбеди Радосен купување experice да сите наши клиенти : не само задоволување на вашите потреби и очекувања, но над нив.Клиент доаѓа прво, ние се уште расте.Но нашата визија нема да се промени : Еден свет, еден цена.Нашите Ветувања Ние и ветуваме на : Извор само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.Ја испорача стоката до нашите клиенти низ целиот Австралија со брзина и прецизност.Обезбеди 7 дена неделно, за поддршка на корисниците.

Кон својствата

Производи во категоријата