Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JIAOAO 8 Pack Paper Quilling Ленти 5Mm Quilling Ленти Quilling Хартија Сет Леплива Назад Ленти Quilling Алатки и Материјали за Правење Занаети.(960 Ленти)

JIAOAO 8 Pack Paper Quilling Ленти 5Mm Quilling Ленти Quilling Хартија Сет Леплива Назад Ленти Quilling Алатки

DEN 1958.40
 

Производот е достапен
Достапност

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 Pack Paper Quilling Ленти.МАТЕРИЈАЛ : Хартија, Големина : Должина 540 Mm, Ширина Од 5 Мм, 120 Ленти По Пакет. 13 Бои Може Да Биде Избран.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Одберете Јапонски Kishu Хартија + парична Казна Пулпа и Хартија.Хартија Површина Е Мазна, Боја Е Чиста, А Бојата Не Е Лесно Да Исчезнат.Тоа Е Еколошки И Нема Чуден Мирис.УБАВА : Овие Quilted Хартија Ленти Се Убави И Природни Во Форма И Шарени.Различни Бои Може Да Се Совпадне Слободно, И На Различни Модели, Лесно Може Да Се Плетени, Што Ќе Ви Овозможи Да Уживате Во Diy.ДОБАР ПОДАРОК : Овие Монохроматски Quilling Трудови Може да се Направи на Сите Видови На Исклучителна Модели И Занаети.Како Што Се Слики На Цвеќиња, Лисја, Животни, Возила И Др.За Вас, Кои Сакаат Да Прават Хартија Занаети, Тоа Мора Да Биде Голем Подарок.Со Доволна Количина И Богати Бои, Можете Да Уживате Во Diy Создавање!.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 Pack Paper Quilling Ленти.МАТЕРИЈАЛ : Хартија, Големина : Должина 540 Mm, Ширина Од 5 Мм, 120 Ленти По Пакет. 13 Бои Може Да Биде Избран.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Одберете Јапонски Kishu Хартија + парична Казна Пулпа и Хартија.Хартија Површина Е Мазна, Боја Е Чиста, А Бојата Не Е Лесно Да Исчезнат.Тоа Е Еколошки И Нема Чуден Мирис.УБАВА : Овие Quilted Хартија Ленти Се Убави И Природни Во Форма И Шарени.Различни Бои Може Да Се Совпадне Слободно, И На Различни Модели, Лесно Може Да Се Плетени, Што Ќе Ви Овозможи Да Уживате Во Diy.ДОБАР ПОДАРОК : Овие Монохроматски Quilling Трудови Може да се Направи на Сите Видови На Исклучителна Модели И Занаети.Како Што Се Слики На Цвеќиња, Лисја, Животни, Возила И Др.За Вас, Кои Сакаат Да Прават Хартија Занаети, Тоа Мора Да Биде Голем Подарок.Со Доволна Количина И Богати Бои, Можете Да Уживате Во Diy Создавање!.

Кон својствата

Производи во категоријата